آموزش تعمیر پکیج دیواری نحوه تعمیر پکیج سامیار سرویس | avaye-alborz

فرقی ندارد شما جز افراد آپارتمان نشین هستید و یا خانه ویلایی مستقل داشته باشید. سرویس پکیج برای هر واحد مسکونی به صورت جداگانه طراحی شده است و هر خانه‌ سیستم جداگانه ای دارد که برای سرویس آن نیاز به افراد متخصص است. همچنین سرویس سالیانه پکیج کمک می‌کند تا طول عمر پکیج بیشتر بشود و هزینه‌های آن نسبت به تعمیر و سرویس دوباره آن کاهش یابد. از وظایف پکیج گردش آب مدار گرمایش در پکیج تک مبدله و گردش آب مدار گرمایش به سمت رادیاتورها می باشد در ادامه به آموزش تعمیر و نگهداری پکیج می پردازیم، چنانچه به تعمیر پکیج در محل نیاز دارید با تکنسین های ما در دکتر آچار تماس بگیرید. مراحل سرویس پکیج که جز خدمات پکیج حساب می شود چندین مرحله را دربرمیگیرد، اولین مورد رفع مشکلاتی است که ممکن است در شعله پکیج رخ دهد، دومین مورد، مربوط به تعویض قطعه هایی می باشد که مشکل دار هستند و باید در زمان معین تعویض شوند.

آموزش تعمیر پکیج دیواری نحوه تعمیر پکیج سامیار سرویس | avaye-alborz

بعد از ارائه خدمت از جانب کارشناس، این امکان برای شما وجود دارد تا نظر و تجربه خود را درباره خدمات او در سایت درج کنید تا سایر افراد بتوانند از آن استفاده کنند. همان‌طور که اشاره کردیم، پیدا کردن و انتخاب یک فرد متخصص برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور اهمیت بسیار زیادی داشته و به هیچ عنوان نباید از کنار آن ساده عبور کنید. یکی از راه‌هایی که به شما در این اقدام کمک می‌کند، مراجعه به سایت خدمت از ماست. خدمت از ما به‌عنوان بهترین بازار خدمات آنلاین ایران در حال فعالیت بوده و در زمینه های مختلف می‌تواند به شما کمک کند. محصولات ایران رادیاتور عموما از کیفیت بالایی برخوردار هستند؛ اما برای طول عمر بیشتر و مفیدتر، لازم است که گاهی اقدام به سرویس پکیج بکنید. سرویس‌های دوره‌ای، شما را از تعمیر پکیج بی‌نیاز کرده و راندمان دستگاه را افزایش می‌دهند.

بررسی ارور‌های دستگاه اولین مرحله از اقدامات پیش از تعمیر پکیج

با کمک نیروهای متخصص و تعمیرگاهی کاملا مجهز، تعمیرات پکیج شما با کیفیت بسیار بالا انجام خواهد شد. پکیج های دیواری هنگامی دچار مشکل می‌ شوند، بسته به نوع پکیج و نوع مشکلی که برای آن ها رخ داده است، نیازمند صرف هزینه ای متفاوت نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور هستند. بنابراین نمی توان یک مبلغ مشخص و تعیین شده را برای سرویس و تعمیر پکیج در تمامی انواع و مدل ها تعیین کرد.

سپس اقدام به روشن کردن پکیج نمایید و درجه گرمای آبگرم و رادیاتور را روی متوسط قرار دهید . اگر اولین سال راه اندازی پکیج باشد ممکن است که لوله گاز هوا داشته باشد و لازم باشد چند بار دکمه ریست را فشار دهید تا هوای داخل لوله تخلیه شود . لازم به ذکر است عمل ریست در پکیج دیجیتال ایران رادیاتور با چرخاندن ولوم اصلی و قرار دادن آن روی حرف R و سپس OFF صورت میگیرد . ولی در اصل روشن نشدن پکیج به معنای عدم کارکرد پکیج هم در حالت تابستان و هم در حالت زمستان می‌باشد که در ادامه ما کلیه دلایل روشن نشدن پکیج را بیان میکنیم.

  • اما باید این نکته را بدانید که پکیج دستگاه حساس و پرخطری است که یک اشتباه می تواند یک خرابی کوچک را به یک ایراد بزرگ اساسی تبدیل کند.
  • مراحل سرویس پکیج شامل کنترل مواردی از قبیل وجود یا عدم وجود نشتی در لوله ها است.
  • در خصوص بررسی فشار آب، متخصصین با انجام این کار سعی می کنند تا اگر رسوبی در آب ها وجود داشته باشند را از بین ببرند، با از بین بردن این رسوب ها کیفیت پکیج ها بالا می رود و شما به راحتی می توانید، گرمای خاصی را در خانه تان حس کنید.
  • در روش اول باید ابتدا پکیج را خاموش کنید و در گام بعدی آب را به وسیله شیرهای روی پکیج تخلیه سپس تعمیرکار پکیج اسید را در دستگاه می ریزد.
  • همچنین برد حساس ترین قطعه پکیج است که شامل اجزایی مانند رگولاتور خازن مقاومت آی سی و رله می شود.

اگر قصد دارید از خدمات زرین سرویس بهره مند شوید هم اکنون می‌توانید سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن سرویسکاران ما برای سرویس پکیج‌های شما در هر برندی که هستند به آدرس ثبت شده شما مراجعه کنند. در ضمن برای تماس با مراکز معتبر جهت رفع اون 40 درصد از مشکلاتی که جهت رفع آنها نیازمند تعمیرکار هستید پیشنهاد میکنم اگر ساکن تهران میباشید و همچنین اگر جزو مصرف کنندگان محصولات ایران رادیاتور هستید حتما جهت انجام تعمیر پکیج ایران رادیاتور با این مرکز تماس حاصل کنید . شغل تعمیر و نصب پکیج دیواری از جمله مشاغلی است که همانند شغل کولر گازی نیاز به آن در برخی از فصول سال بیشتر استو دارای بازار کار بهتری در آن زمان ها است. برای مثال، در ماه هایی از سال مثل ابتدای زمستان به علت سرما در تمام طول این فصل، تقاضای تعمیر، سرویس و یا نصب و راه  اندازی پکیج برای سیستم گرمایشی ساختمان ها بیشتر است. به همین خاطر، افرادی که در این حرفه مشغول به کار هستند باید آمادگی لازم برای ایام ابتدای زمستان را داشته باشند تا بتوانند خدمت به موقع و خوبی را به مشتریان ارائه دهند.

تعمیر فن پکیج بوتان

توسط دکتر زادان فرخ

دکتر زادان فرخ متخصص قلب هستم