انواع”رنگ اکریلیک” کدام است و چه کاربردهایی دارد؟ دریا تامین | alborzpainting

رنگ آکریلیک برند وستا به دلیل داشتن ویژگی‌های منحصربه‌فردی چون قیمت مناسب، ماندگاری طولانی، انعطاف‌پذیری بالا و سایر ویژگی‌ها گزینه مناسبی برای رنگ‌آمیزی روی سطوح مختلفی چون شیشه، چوب، پارچه و… است. چنان چه در خصوص خرید این محصول هنوز هم تردید دارید، می‌توانید از مشاوران ما در فروشگاه لذت نقاشی برای خرید این محصول جهت مشاوره استفاده کنید. مشاوران این مجموعه در اسرع ‌وقت سؤالاتتان را در قسمت نظرات پاسخ می‌دهند.

سطحی که با این رنگ پوشش داده می شود آسیب ناپذیر و مقاوم در برابر نفوذ آب است و می توان آن را شستشو داد. عدم استفاده از مواد آلی مضر و فرآورده های نفتی، این رنگ را به رنگی سازگار با محیط زیست تبدیل نموده که از نظر اقتصادی نیز استفاده از آن بصرفه است. رنگ آکریلیک بسیار انعطاف پذیر می باشد و پس از خشک شدن پوسته پوسته نشده و ترک نمی خورد. نکته مهم در استفاده از رنگ ­های اکریلیک این است که باید به نوع آن ­ها توجه نمود.

پرایمین اکریلیک کارن دبه 12 کیلویی

این ویژگی، باعث جلوگیری از خوردگی و زنگ زدن فلزات در مجاورت هوای مرطوب و تماس با آب ‌می‌شود. همچنین نوع مخصوص ‌‌رنگ‌های اکریلیک برای استفاده در سطوح چوبی نیز، موجود است که از این سطوح در برابر عوامل خارجی چون رطوبت و تابش آفتاب محافظت ‌می‌کند. یکی از ویژگی‌های بی‌نظیر رنگ اکریلیک برند وستا، انعطاف‌پذیری بالای آن است. انعطاف‌پذیری عالی رنگ‌های اکریلیک وستا باعث شده است که بتوان از این محصول برای رنگ‌آمیزی سطوح مختلف استفاده کرد. رنگ اکریلیک وستا برای کار روی سطوحی چون چوب، شیشه، پارچه، مقوا، کاغذ، بوم، بتن، سیمان، فلز، گچ، کناف و…مناسب است.

خواص و برخی از کاربردهای رنگ آکریلیک پایه آب

به همین دلیل روز قبل از رنگ آمیزی نمای ساختمان نسبت به شرایط دمایی تحقیقات لازم را به عمل آورید. وزش باد به طور کامل می توانند زمانی که شما از دستگاههای اسپری استفاده می کنید یک هدر رفت با حجم بسیار بالا را در رنگ ها ایجاد کنند. در واقع شدت جریان هوا در اطراف، عملکرد دستگاه های اسپری را مختل میکند. در اجرای ‌‌رنگ‌‌آمیزی قبل از هر اقدامی لازم است تا سطوح مورد نظر از آلودگی، دوده و روغن پاک شوند.

  • یا اینکه با رنگ اکریلیک خود از یک افزودنی مانند Flow Improver استفاده کنید.
  • علاوه بر این اعتماد به یکپارچگی پوشش­ های قبلی می ­تواند نتیجه نقاشی را به خطر بیاندازد.
  • براقیت کمتری نسبت به بقیه رنگ‌ها دارند.ضمن اینکه به دلیل ترکیبات این رنگ هنگام اجرا ظرف محتوی رنگ به دلیل چسبندگی و سرعت خشک شدن این محصول پر از تکه‌های لاتکس گونه می‌شود.
  • نسبت پمپ نیز باید برابر ۱٫۴۵ و فشار هوا هم برابر ۳ تا ۴٫۵ نقاشی ساختمان در تهرانسر بار باشد.
  • سپس، بعد از خشک شدن کامل سطح، از رنگ اکریلیک روی سطح استفاده شود.

(ه) نتیجه، رنگ اکریلیک است که مشابه رنگ های شیمیایی تولیدی است. از برندهای مطرح این نوع رنگ نیز ‌می‌توان به ‌‌رنگ اکریلیک رپین، ‌‌رنگ اکریلیک الوان، ‌‌رنگ اکریلیک سحر، ‌‌رنگ اکریلیک نیوکالر و ‌‌رنگ اکریلیک کارن اشاره داشت. در صورت ریخته شدن ‌‌رنگ اکریلیک بر وی سطوح بلافاصله آن را تمیز کنید؛ چرا که پس از خشک شدن، امکان زدودن رنگ بسیار سخت و حتی غیرممکن ‌می‌شود.

آکریلیک یک کیلوگرم تک رنگ

انواع”رنگ اکریلیک” کدام است و چه کاربردهایی دارد؟ دریا تامین | alborzpainting

توسط دکتر زادان فرخ

دکتر زادان فرخ متخصص قلب هستم