دوره کمک پرستاری بهیاری⭐︁آموزش کمک پرستاری نیک اندیشان️ | 3m-healthtourism

این مطالعه با هدف بررسی تأثیر آموزش پرستاری از راه دور بر راحتی بیماران مبتلا به کووید ـ 19 در قرنطینه خانگی اجرا شد. یافته‌های مطالعه حاضر نشان‌ داد آموزش پرستاری از راه دور در ارتقای راحتی بیماران مبتلا به کووید ـ 19مؤثر نیست. آموزش پرستاری از راه دور عبارت است از استفاده از تکنولوژی ارتباطی مدرن جهت انتقال اطلاعات در راستای بهبود ارائه و سطح خدمات پرستاری و مراقبت سلامت . پیگیری تلفنی و آموزش از راه دور توسط پرستار منجر به ارتقای خودمراقبتی در بیماران می‌شود . از بیماران آلوده، 20 تا 30 درصد به تهویه مکانیکی نیاز پیدا می‌کنند و 10 درصد نیز فوت می‌کنند.

http://coopna.ir

مجله خبری توریسم سلامت بعد از این دوره می تواند خدمات پرستاری در منزل را برای بیماری که در خانه دچار حمله قلبی شده انجام دهد. اولین اقدامات موثر در این شرایط قبل از اعزام آمبولانس به محل چیست تا ایمنی بیمار را حفظ کند؟ از آنجایی که دوره طلایی یا همان زمان شروع حمله قلبی بسیار مهم است، اقدامات انجام شده در این زمان عملی و بسیار مهم است. پرستار در این زمان آموزش میبیند تا بهترین و سریع ترین عملکرد را داشته باشد.

دوره های آموزش مهارتی حرفه ای حوزه سلامت

در سال های اخیر فارغ التحصیلان زیادی از دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی-درمانی وارد بازار کار شده اند. اطلاعات ارائه‌شده با آموزش پرستاری از راه دور منجر به بهبود اطلاعات هنگام خود‌مراقبتی با توجه ویژه به بهبود مهارت‌های بیمار در زمینه سلامت جسمی و روانی، مدیریت درد و سایر مشکلات مربوط به بیماری می‌شود. با این حال، اثر آموزش پرستاری از راه دور در این مطالعه قانع‌کننده نبود .

درآمد پرستار در برخی از کشورهای جهان

از کار های دیگری که پرستار باید انجام دهد کنترل و نظارت روی واحد پرستاری و شیفت های کاری است. پرستار به صورت منظم حال بیمار را کنترل کرده ودمای بدن بیمار را چک می کند. اندازه گیری فشار خون و بررسی وضعیت تنفسی نیز بر عهده پرستار است. پرستاران ممکن است در پست های مدیریتی و سرپرستی مسئولیت هایی از قبیل نظارت و کنترل کار پرستاران، شناسایی و حل کردن مشکلات بخش پرستاری را بر عهده دارند. افرادی که کار پرستار مراقبتی را انجام می دهند عموما کار هایی غیر از نگهداری از سالمند کودک یا سالمند انجام می دهند. این افرد ممکن است به صورت تمام وقت و یا نیمه وقت برای مراقبت از کودک یا سالمند در منزل افراد حضور داشته باشند.

آخرین دوره های ما

اعتبار‌سنجی پرسش‌نامه آسایش بیماران در ابتدای مطالعه انجام گرفت. کرونا‌ویروس‌های انسانی از دیرباز به ‌عنوان یک عامل بیماری‌زا که باعث سرماخوردگی در افراد سالم می‌شوند، شناخته ‌شده بودند. با این ‌حال، در قرن 21، ویروس کووید ـ 19 که بسیار بیماری‌زاست و موجب سندرم تنفسی می‌شود، شناخته شد. این ویروس منشأ حیوانی داشته و باعث شیوع گسترده جهانی با مرگ‌ومیر و هشداردهنده شده است .

  • با این حال، اثر آموزش پرستاری از راه دور در این مطالعه قانع‌کننده نبود .
  • در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
  • در ایران به غیر از دانشگاهها مراکز فنی حرفه ای نیز با ارائه اموزش های لازم در این زمینه کمک پرستار تربیت می کند.
  • مقدار هزینه ای که برای دوره کمک بهیاری صرف می کنید بسیار مهم است.
  • کیفیت مباحث ارائه شده بالاست و تمامی نکاتی که یک کمک پرستاری حرفه ای باید بداند توسط کارشناسان با سابقه پرستاری آموزش داده می شود.

توسط دکتر زادان فرخ

دکتر زادان فرخ متخصص قلب هستم