سقف کاذب چیست فروش کناف سقف کاذب سمیران دکور اجرای کناف

زماني که استقلال کامل پوشش از ديوار زمينه مد نظر باشد (به طور مثال در بعضي از پروژه هاي مرمت و احيای ساختمان هاي تاريخي، جهت حفاظت از ديوار زمينه در زمان بهره برداري امروزي از بنا، مي توان بدون آسيب به ديوار زمينه يك پوشش ايجاد نمود). به لحاظ ساختاری، ديوارهاي پوششی با سازه مستقل از ديوار زمينه، مشابه ديوارهاي جداکننده کناف مي باشند؛ با اين تفاوت که پنل ها تنها در يک سمت ساختار نصب مي شوند. مزيت اصلي اين نوع ساختار، عدم وابستگي به شرايط ديوار زمينه است. سرعت و راحتی اجرای این سازه ها به حدی است که حتی افراد می توانند به تنهایی آن را خریداری کرده و دستورالعمل آن را مطالعه و سپس نصب آن اقدام کنند. دیوار جدا کننده کناف، که معرف سیستم دیوار های جداکننده کناف هستند با نام درای وال نیز شناخته می شوند.

بایستی تمام مراحل را بررسی کرده و متریال های مورد استفاده، مورد تایید کارشناسان فنی قرار بگیرد. بله شما می توانید از کناف برای اجرای دکور مغازه و محل کار خود نیز استفاده نمایید . بعد از ساخت چوب بست آویزهای مورد نیاز را با استفاده از میلگرد نمره ۱۰ با اندازه معمول ۳۰ سانتی متر اجرا می نمایند. کناف دکوراسیون امیدوار است در ادامه راه با ایجاد شبکه یکپارچه از مجریان با تجربه در سراسر کشور نسبت به ارتقا سطح فنی مجریان نقش پررنگی را ایفا نماید.

سقف کاذب با قطعات پیش ساخته گچی

سقف کاذب چیست فروش کناف سقف کاذب سمیران دکور اجرای کناف

تا اینجای مقاله اطلاعات شما در مورد نحوه­‌ی زیرسازی، اجرا و بازکردن انواع سقف کناف یکپارچه، خیلی بیشتر از قبل شده. حالا وقت این رسیده تا با ایراداتی که در اثر مهارت پایین کناف کار در این سقف ها به وجود میاد هم، آشنا بشین. در این مرحله محل نصب لامپ ها و نور مخفی سقف کناف رو، به کمک ریسمان های رنگی، مرکز یابی و مشخص می کنیم. سپس با ابزارهای مخصوصی مثل گردبر ها، محل نصب لامپ ها رو برش می­زنیم و خالی سقف کناف می کنیم. حالا سیم ها و ابزارهای مخصوص نورپردازی رو از داخل سوراخ های سقف عبور میدیم تا بعد از تمام شدن همه ی کارهای سقف، لامپ رو در محل های خالی شده نصب کنیم.

  • عمده مصرف این نوع کناف در قسمت سقف استخر و نمای خارجی ساختمان است.
  • این مدل از سقف ها توانسته اند مزیت ها و ویژگی های بسیار زیادی را به خود اختصاص دهند که در ادامه به بررسی تمامی آن ها بپردازیم.
  • از نورپردازی هالوژن و لبه نور مخفی دکوراتیو میتوان در طرح سقف کاذب کناف آشپزخانه استفاده کرد.
  • بدین صورت که اگر یک ساختمان قدیمی را داشته باشید و بخواهید آن را نوسازی کنید، می توانید از کناف کاری استفاده کنید که در نوع با سازه و بدون سازه وجود دارد.
  • از این رو می توان آنها را در فضاهایی مانند سالن های اداری استفاده کنید.
پوشش نهایی بستگی به عملکرد مورد انتظار از ساختار و طرح معماری آن دارد. پیش بینی لازم برای سازه های عمودی اضافی (استاد) جهت کنج ها ̜ تقاطع ها و دیوارهای پشتیبان ضروری است. برای این منظور انتخاب نوع مناسبی از مقاطع C و استفاده از یک جفت استاد C که به صورت قوطی درآمده برای اجرای دیوار با ارتفاع بیشتر توصیه می شود. برای فضاهای مرطوب از صفحات مقاوم در برابر رطوبت و یا رطوبت و حریق استفاده می شود. این بخش رائه کننده راهبردهایی جهت انتخاب صحیح ساختار برای پاسخگویی به عملکرد مورد نظر طراح می باشد. جهت قرارگیری بین قاب پیرامونی و و سطح اتصال و بهبود عملکرد صوتی دیوار مورد استفاده قرار می گیرد.

اگه میخوای کابینت خونه رو عوض کنی، قیمت روز کابینت مدنظرت رو از بهترین کابینت سازهای شهرت بگیر

بتونه درزگیر کناف ایران برای بتونه کاری و درزگیری با نوارکاغذی یا نوار فایبرگلاس مخصوص در سیستم های ساخت و ساز خشک به کار می رود. یا دیوارهای کاذب کناف کاری شده را جابجا و به محل جدید منتقل کنیم. در ترفندهای اجرای کناف سقف دو روش متداول وجود دارد که به تیپ A و تیپ B مشهورند. در روش اجرای کناف تیپ A، پروفیل های F47 را به عنوان سازه های پنل خور به سازه های حمال توسط کیلیپس به هم متصل می شوند. ما در تیم لوکس پلاستر همواره در تلاشیم تجربه های کاری خود پیرامون گچ کاری ، گچبری و کناف با شما به اشتراک بگذاریم. بله برای تمام منازل و ساختمان‌های اداری و تجاری نیز امکان اجرای سقف کناف بر اساس متراژ و ارتفاع سقف وجود دارد.

توسط دکتر زادان فرخ

دکتر زادان فرخ متخصص قلب هستم