لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت سال تحصیلی 2024-2023 موسسه سفیرساعی | 3m-healthtourism

به همین دلیل ارائه یک مدرک معتبر زبان انگلیسی برای اخذ پذیرش و تحصیل در آن ها الزامی است. علاوه بر این برای جذب بهترین و کوشاترین دانشجویان بین الملل، یک آزمون ورودی برگزار می کنند. کیفیت بالای این بیمارستان سبب گردید که در سال ۲۰۰۹ میلادی و به اعلام نشریه «یو اس نیوز»، از میان ۵۰۰ بیمارستان آمریکا، جایگاه سوم را از آن خود کند.

http://coopna.ir

رشته پزشکی از زیر مجموعه های کنکور تجربی است که انتخاب آن برای داوطلبان متقاضی شرکت در کنکور تجربی امکان پذیر است.رشته پزشکی هر ساله در دانشگاه های دولتی روزانه و پردیس خودگردان و دانشگاه آزاد ارائه می شود. «واحدهای مجری علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد». بله برخی دانشگاه‌های پزشکی آمریکا دوره‌ها و کورس‌هایی بصورت آنلاین ارائه می‌دهند. برای اطمینان از اینکه قادر به یادگیری موثر و شرکت در کلاس های خود هستید، باید نشان دهید که برای درخواست پذیرش در دانشگاه های ایالات متحده به اندازه کافی به مهارت‌های زبان انگلیسی مسلط هستید. حداقل نمرات تا حد زیادی به برنامه و دانشگاه بستگی دارد. برای تحصیل در آمریکا یکی از آزمون‌های زیر مورد نیاز است.

  • پس از دریافت مدرک دیپلم و مدرک زبان با توانایی مالی مناسب می توانید جهت پذیرش تحصیلی اقدام کنید.
  • شما می توانید با توجه به شرایط خود برای اخذ ویزای تحصیلی آلمان اقدام نمایید.
  • فارغ التحصیلان بهترین دانشگاه های پزشکی چین می توانند در آزمون های ملی کشور چین شرکت کرده و پس از پذیرش، در این کشور مشغول به کار شوند.
  • امروزه این دانشگاه دارای ویژگی های بی شماری است که باعث جذب دانشجویان بین الملل زیادی شده است.

مک مستر یکی از تنها چهار دانشگاه کانادا است که به‌طور مداوم در لیست 100 دانشگاه برتر جهان قرار می‌گیرد و دستاوردها و سابقه‌ای درخشان در زمینه علمی و پژوهشی دارد. این دانشگاه در فاصله یک ساعت رانندگی از تورنتوی کانادا در قلب یکی از پر جنب‌وجوش ترین و چند فرهنگی‌ترین مناطق آمریکای شمالی واقع‌شده است. جالب است بدانید که این مرکز آموزشی، سالیان متمادی بالاترین رتبه‌ها را در میان دانشگاه‌های سراسر دنیا داشته و برنده 45 جایزه نوبل و 48 جایزه پولیتزر بوده است. لازم به ذکر است که سیزده رئیس‌جمهور آمریکا ازجمله جان اف کندی، دارای مدرک افتخاری از این موسسه آموزشی هستند. در آلمان برای تحصیل هزینه ای پرداخت نمی شود تنها برای هزینه زندگی میانگین 700 یورو مورد نیاز است، قابل ذکر است المان بورسیه تحصیلی ندارد اما می توان 20 ساعت در هفته کار کرد.

دانشگاه مونستر (Mϋnster University)

جهت اخذ مجله خبری توریسم سلامت تحصیلی مدارک تحصیلی شما از قبیل معدل دیپلم و ریز نمرات بررسی میشوند. بصورت کلی برای مقطع کارشناسی دریافت بورسیه بسیار دشوار می باشد. برای پذیریش از دانشگاه های کانادا نیاز می باشد که حداقل های دانشگاه مد نظر را داشته باشید و برای دانشگاه های رنک بالا داشتن حداقل ها کافی نمی باشد. در مرحله بعدی باید یک پاسپورت معتبر دریافت کنید. سپس میزان توانایی مالی‌تان را به اثبات برسانید. البته اگر بورسیه شما همراه با فاند باشد، همین امر نشانه‌ای از توانایی مالی شما خواهد بود.

دانشکده‌های مستقل[ویرایش]

از بهترین دانشگاه های پزشکی کانادا می توان به دانشکده پزشکی دانشگاه مونترال اشاره کرد که در استان کبک واقع شده است. این دانشگاه کورس های خود را به زبان فرانسوی و انگلیسی ارائه می دهد و از الزامات اصلی این دانشگاه تسلط به زبان فرانسوی می باشد و برای دانشجویانی که قصد تحصیل به زبان فرانسوی داشته باشند مناسب است. این دانشگاه نیز از دانشجویان آزمون کامپیوتری 90 دقیقه ای کاسپر را اخذ می کند. آزمون MCAT از الزامات این دانشگاه به حساب نمی آید و معدل قابل قبول از دوره لیسانس علوم پایه برای این دانشگاه نیز 3.5 از 4 می باشد. این دانشگاه نسبت به سایر دانشگاه های پزشکی کانادا بسیار ارزان تر است به طوری که هزینه تحصیل در این دانشگاه 27,548 دلار در سال می باشد.

توسط دکتر زادان فرخ

دکتر زادان فرخ متخصص قلب هستم