10 تا از بهترین دانشگاه های پزشکی کانادا ️ شرایط اپلای و هزینه ها | 3m-healthtourism

مجله خبری توریسم سلامت تورنتو که به U of T مشهور است در سال 1827 میلادی در کانادا تاسیس شده و یکی از برترین دانشگاه ها و موسسات آموزشی جهان محسوب می شود، دارای رتبه 18 بهترین دانشگاه های دنیا و رتبه 20 دنیا از لحاظ شهرت جهانی است. رشته پزشکی از جمله رشته های پر طرفدار است که در وهله اول امکان دریافت بورس وجود ندارد. اما می توانید در کشورهایی مثل فرانسه، اسپانیا به زبان بومی همان کشور تحصیل رایگان داشته باشین.

  • پس اگر قصد تحصیل در بهترین دانشگاه های پزشکی کانادا را دارید و علاقه مند هستید تا شهریه کمی پرداخت کنید، دانشگاه مونترال گزینه مناسبی می باشد.
  • جزئیات خرید تعهدات دانش آموختگان علوم پزشکی از سوی وزارت بهداشت اعلام شد و براساس آن امکان خرید تعهدات دانشجویان در حین تحصیل میسر نیست.
  • دانشگاه ملی سنگاپور ، به‌عنوان برجسته‌ترین دانشگاه سنگاپور و در شمار بهترین دانشگاه‌های آسیا و دنیا مطرح است.
  • از آن میان می توان به پروفسور هو دبنگ، پروفسور سان گولیانگ و پروفسور دونگ اشاره است.
  • دیگر احتمالا باید متوجه به اهمیت این دانشگاه با توجه رتبه بندی صورت گرفته، شده باشید.
علوم متنوع و مختلفی در این دانشگاه ارائه می‌شوند و باید گفت دانشگاه پنسیلوانیا، اولین دانشکده پزشکی و اولین بیمارستان تحقیقاتی در این کشور را بنانهاده است. دانشکده پزشکی، دانشجویانی را انتخاب خواهد کرد که در آینده مراقبت‌های بهداشتی، پیشرفت علم، کشف و پیشبرد مأموریت‌های کارآفرینی مثمر ثمر واقع شوند. گفته می‌شود که علاقه‌مندان رشته پزشکی برای شرکت در آزمون‌های ورودی این دانشگاه باید از دروس فیزیک، شیمی و زیست‌شناسی نمرات بسیار بالایی کسب کنند.

بهترین زمان برای ارسال درخواست برای تحصیل در دانشگاه‌های پزشکی آمریکا کی است؟

یا اینکه “فرم درخواست مشاوره رایگان” موجود در سایت را تکمیل و ارسال کنید. برای اطلاع از اعتبار دانشگاه، می توانید به وب سایت های معتبر رتبه بندی دانشگاه ها چون QS، THE و … مراجعه کنید. علاوه بر این، می توانید از یک مشاور تحصیلی کمک بگیرید تا بهترین دانشگاه های پزشکی اروپا را به شما معرفی کند. موقعیت خوب کار در آلمان برای پزشکان نیز از علل دیگر درخواست برای تحصیل پزشکی در این کشور شده است. امکان تحصیل پزشکی در آلمان به زبان انگلیسی نیز برای مقطع تخصص امکان پذیر است.

از مزایای تحصیل در کانادا چه می دانید؟

باید معدل خوبی از دوره علوم پایه و نمره عالی از آزمون MCAT کسب کنید. دانشگاه دیگری که قصد داریم به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های پزشکی کانادا به آن اشاره کنیم، دانشگاه کوئینز می باشد. دانشگاه کوئینز در شهر کینگزتون در استان اونتاریو واقع شده است.

http://coopna.ir

من و خواهرم دانشجوى سال دوم داروسازى در هند هستيم . سوال ما از شما اين است كه مى توانيم در مجارستان ادامه تحصيل بدهيم . دو سال اول برنامه پزشکی پایه و اساس دانش پزشکی است. علاوه بر این ، تنها مؤسسه آموزش عالی در مجارستان در پایان قرن شانزدهم بود. دانشجویان عمدتا فعالیت های پزشکی را تحت کنترل اساتید مجرب و صاحب نام انجام می دهند. دوره بالینی یک سال کامل و بصورت عملی و کار در بخش ها است.

توسط دکتر زادان فرخ

دکتر زادان فرخ متخصص قلب هستم