10 تا از بهترین دانشگاه های پزشکی کانادا ️ شرایط اپلای و هزینه ها | 3m-healthtourism

دانشگاه ملی سنگاپور ، به‌عنوان برجسته‌ترین دانشگاه سنگاپور و در شمار بهترین دانشگاه‌های آسیا و دنیا مطرح است. این دانشگاه، از 17 دانشکده تشکیل‌شده و برنامه‌های تحصیلی نوآورانه‌ای را به حدود 40،000 دانشجو از 100 کشور جهان ارائه می‌دهد. اغلب دانش آموزانی که قصد مهاجرت دارند، در رابطه با رنکینگ دانشگاه های علوم پزشکی ایران در جهان سوال می پرسند. این رتبه بندی از نظر مجمع های مختلف با هم متفاوت است. علاقمندان به رشته پزشکی پس از شرکت در کنکور سراسری و انتشار کارنامه اولیه خود می توانند پزشکی را نیز در فرم انتخاب رشته خود وارد نمایند.

یکی از مهم‌ترین مسائل برای تعیین کیفیت دانشگاه‌های پزشکی هر کشور، جایگاه این دانشگاه‌ها در رده‌بندی‌های بین‌المللی و اعتبار جهانی مدرک پزشکی آن‌ها است. خوشبختانه از این لحاظ نیز دانشگاه های پزشکی ترکیه اسم و رسم مناسبی دارند. توجه داشته باشید که مجموعه آسپیان تنها نماینده رسمی دانشگاه های معتبر جمهوری چک نظیر دانشگاه چارلز و دانشگاه پالاتسکی در ایران است.

دانشگاه مونستر (Mϋnster University)

در این بخش از مقاله قصد داریم تا شرایط دانشکده پزشکی دانشگاه اوتاوا را مورد بررسی قرار دهیم. بدون شک این دانشگاه نیز از بهترین دانشگاه پزشکی کانادا به شمار می آید و به دلیل موقعیت علمی قوی که دارد سالیانه دانشجویان زیادی را به خود جذب می کند. یکی از مزایای پذیرش از این دانشگاه این است که نیازی به نمره MCAT ندارد و حداقل معدلی که باید از دوره علوم پایه کسب کنید 3.5 می باشد.

  • دانشگاه پکینگ یکی از پیشرفته ترین دانشگاه های پزشکی چین و دارای بزرگترین کتابخانه در بین دانشگاه های آسیایی است.
  • شده است قدیمی ترین و بزرگترین دانشکده دانشگاه سملوایز با نزدیک به 4000 دانشجو در بین دانشگاههای پزشکی مجارستان است.
  • کشورهایی که مشروط به معدل مورد تایید می باشند ،برای ارزشیابی نیازمند معدل دیپلم بالای 14 هستند.

این دانشگاه قبل از پذیرش نیز یک مصاحبه دارد و شرایط دانشجویان را بررسی می کند. دانشگاه کپنهاگ نیز یکی دیگر از بهترین دانشگاه های پزشکی اروپا برای کسانی است که به دنبال تحصیل پزشکی بالینی هستند. در حال حاضر نیز یک دانشگاه تحقیقاتی معتبر در سطح بین الملل است که بیش از دانشجو و 9000 کارمند؛ همچنین 36 دپارتمان و 200 مرکز تحقیقاتی دارد. علاوه بر این رتبه و رنک 7 را در بین دانشگاه های پزشکی دنیا به خود اختصاص داده است. به همین دلیل هر ساله تعداد زیادی از دانشجویان بین الملل مشتاق به تحصیل در رشته پزشکی را به خود جذب می کند. توجه به شرایط پذیرش در دانشکده پزشکی نیز یکی دیگر از نکاتی است که باید به آن توجه کرد.

http://coopna.ir

مجله خبری توریسم سلامت یکی از قدرتمندترین کشورهای جهان از نظر اقتصاد است. این کشور فاقد مشکلات امنیتی داخلی است و زیرساخت بسیار مناسبی برای پیشرفت دارد. علاوه بر این، می توانید “فرم درخواست مشاوره رایگان” قرار گرفته در سایت را پر و ارسال کنید تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرد. از افتخارات کسب شده دانشگاه آکسفورد می توان به داشتن فهرستی چشم گیر از فارغ التحصیلان مشهور، از جمله 28 نخست وزیر بریتانیا؛ همچنین 56 برنده جایزه نوبل اشاره کرد. جهت دریافت وقت مشاوره و تعیین مشاور تحصیلی، لطفا ابتدا از طریق واتس آپ یک پیام درخواست برای ما ارسال فرمایید.

هزینه تحصیل در بهترین دانشگاه های پزشکی اروپا

توسط دکتر زادان فرخ

دکتر زادان فرخ متخصص قلب هستم