10 تا از بهترین دانشگاه های پزشکی کانادا ️ شرایط اپلای و هزینه ها | 3m-healthtourism

دانشگاه پکینگ بعنوان دومین دانشگاه چین در رده بندی های بین المللی قرار دارد. این دانشگاه در شهر پکن واقع شده و در سال 1898 تاسیس شده است. دانشگاه پکینگ یکی از پیشرفته ترین دانشگاه های پزشکی چین و دارای بزرگترین کتابخانه در بین دانشگاه های آسیایی است. به همین دلیل، بسیاری از دانشجویان بین الملل، این کشور را برای ادامه تحصیل خود بخصوص در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی انتخاب می کنند.

فرصت جدید ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی سال ۱۴۰۲ برای داوطلبان در اسفندماه فراهم شد. دانشگاه‌های پزشکی استرالیا امسال ۲۲ نماینده در میان برترین های پزشکی دارد که از این ۲۲ دانشگاه ۲۰ تا در استرالیا و ۲۲ تا در نیوزلند واقع شده اند. از این ۲۰ دانشگاه ۴ تا در میان رتبه‌های زیر ۵۰ هستند که دانشگاه University of Melbourne در رتبه ۱۷ و به دنبال آن دانشگاه University of Sydney در رتبه ۱۸ قرار گرفته اند.

http://coopna.ir8 موسسه آموزش عالی معرفی شده در این مقاله نیز، تقریبا بهترین دانشگاه های پزشکی اروپا هستند که ارزش بررسی کردن دارند. کالج دانشگاهی لندن یا به صورت اختصاری UCL، یکی دیگر از بهترین دانشگاه های پزشکی اروپا به حساب می آید. این دانشگاه، یک کالج بسیار بزرگ در مرکز لندن است و بیش از دانشجو دارد.

ظرفیت پذیرش رشته پزشکی

یا اینکه مدرک ارائه شده از آن، در کشوری که در آینده قصد طبابت در آن را دارید، دارای اعتبار باشد. جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های پزشکی آلمان خصوصاً در مقطع تخصص لازم است که مکاتبات با اساتید یا پروفسور های دانشگاه انجام شود، این مکاتبات از طریق ایمیل می تواند انجام شود ولی معمولاً مراجعه حضور هم الزامی می شود. پس از دریافت پذیرش از دانشگاه، بسته به نوع پذیرش ارسال شده، باید مدارک و مستنداتی به سفارت آلمان تحویل داده شود تا مراحل اخذ ویزای تحصیلی یا کاری آلمان برای شخص طی شود.

رتبه بندی دانشگاههای علوم پزشکی در سال 1400

این دو پکیج به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا در مجله خبری توریسم سلامت پزشکی رتبه بهتری نسبت به رقبا کسب کنند. شما می‌توانید با مشاورین موسسه حرف آخر برای داشتن اطلاعات بیشتر تماس بگیرید. استفاده از دو پکیج زیر، انتخاب رشته در یکی از دانشگاه‌های پزشکی را آسان‌تر می‌کند. پایگاه مرجع دانشگاههای ایران، به معرفی، دسته بندی و رتبه بندی دانشگاهها و مراکز پژوهشی کشور می پردازد. در این پایگاه اطلاعات پایه و اولیه هر مرکز دانشگاهی جمع آوری و ارائه شده است و می توانید اطلاعات پایه هر دانشگاه را مشاهده نمایید.

  • شما کاربر گرامی می توانید با استفاده از دکمه ی مشاوره رایگان یا از طریق لینکهای زیر اطلاعات کامل را دریافت نمایید.
  • سپس میزان توانایی مالی‌تان را به اثبات برسانید.
  • این دانشگاه تحقیقاتی خصوصی در سال 1876 در بالتیمور مریلند با شعار “دانش برای همه جهان” تأسیس شد و هم‌اکنون بیش از دانشجو را در 9 دانشکده در خود جای‌داده است.
  • فهرست زیر 6 کالج پزشکی ایالات متحده آمریکا است که به 15 رتبه برتر در جهان راه یافتند، نشان می‌دهد.
  • سالانه در حدود ۱۵۰ دانشجو به دوره‌های پزشکی راه پیدا می‌کنند و ۳۰ ورودی دیگر این دانشگاه نیز به کسانیکه اختصاص داده می‌شود که دوره های ۴ ساله را در یکی از زمینه‌های پزشکی برگزیده اند.

توسط دکتر زادان فرخ

دکتر زادان فرخ متخصص قلب هستم