14 اتاق فرار ترسناک مجله تایم فور فان-آل اسکیپ

اگر تجربه حضور در اسکیپ روم را نداشته‌اید؛ اولین سوالی که با آن روبرو می‌شوید این است که « اتاق فرار ترسناک چیه؟». اتاق فرار ترسناک یک بازی گروهی است که البته شباهت زیادی به بازی‌هایی که قبلا تجربه کرده‌اید ندارد! همان طور که در فیلم اره افراد در یک محوطه حبس می‌شدند و باید کلید حل مشکل را پیدا می‌کردند؛ حالا شما هم باید با اتفاقات و موجودات وحشتناک روبرو شوید و راهی برای خروج از اتاق فرار پیدا کنید. یکی از پرطرفدارترین اتاق های بازی در اسکیپ روم، اتاق فرار ترسناک می باشد که تنها برای برخی از افراد مناسب است.

  • طراحی دکوراسیون بازی جالب توجه است و می‌توانیم آن را درخور موضوع و مرتبط با آن بدانیم که این شما را بیشتر و بهتر با فضای بازی و سیر داستان هم‌سو می‌کند.
  • فراهم کردن شرایط و سناریوهای پر از ترس، هیجان، خنده دار و چالش برانگیز از مهم ترین ویژگی های این اتاق فرار به شمار می رود.
  • حتی موسیقی اتاق هم ممکن است دربردارنده ی نکته ای برای معماسازی و یا راهنمایی شما باشد.
  • باید با ما همراه شوید تا لیست بهترین اتاق فرار در تهران را مرور کنیم.
  • لست سکند در سال 89 با هدف ارائه خدمات متفاوت و با کیفیت به شما عزیزان در صنعت گردشگری تاسیس شده است.
  • که می‌توانید با تخفیف‌های ویژه از سایت تخفیفان دریافت کنید، بازی اتاق فرار یا اسکیپ روم است.

14 اتاق فرار ترسناک مجله تایم فور فان-آل اسکیپ

مجموعه اسکیپ روم وی آی پی اتاق فرار اصفهان، از اوایل سال ۱۴۰۰ با راه اندازی اتاق فرار الموت شروع بکار کرد که به زودی اتاق فرارهای دیگر اضافه می گردد. چیزی که باعث شده است تا این اتاق فرار در لیست اسکیپ روم های ترسناک آمریکا قرار گیرد، شبیه سازی شرایط پر از استرس لحظه غرق شدن کشیتی تایتانیک می باشد. در لحظه غرق شدن کشتی شما و دوستانتان به دنبال قایق نجاتی هستید که کاپیتان قبلا در مورد آن با شما صحبت کرده است. در شرایطی پر از استرس باید بتوانید معماهای مختلف را حل کنید تا در نهایت به محل مخفی شدن قایق دست پیدا کنید. در این اتاق فرار چند سناریو طراحی شده است که همگی ژانر ترس و وحشت و هیجان را با هم دارند. به عنوان مثال در Codebreakers شما باید تلاش کنید تا معماهای متعددی را حل کنید تا بتوانید نازی ها را در جنگ جهانی دوم شکست دهید.

لیست بهترین و ترسناک ترین اتاق فرارهای تهران [شرق و غرب، شمال و جنوب]

وقتی کمبود اتاق فرار ترسناک توی کشور حس شد، این اتاق فرار انیگما بود که برای طراحی اولین اسکیپ روم ترسناک ایران ایده اتاق فرار کلبه وحشت به ذهنش رسید و سال 96 این اتاق فرار افتتاح شد. اگر بخواهید جذاب‌ترین اتاق فرار ترسناک شرق تهران را پیدا کنید، باید حتما سری به اسکیپ روم شارون بزنید. این اسکیپ روم با دارا بودن جذاب‌ترین لوکیشن و افراد آموزش دیده حرفه‌ای، توانایی ایجاد هیجان و جذابیت برای شما را دارا است. پس حتما برای رفتن به این اتاق بازی هیجان انگیز، با دوستان‌تان برنامه ریزی کنید. یکی از جذاب‌ترین و هیجان‌انگیزترین بازی‌های دسته جمعی و گروهی که این روزها به شدت محبوب شده، اتاق فرار است.

همانطور که از اسم این اتاق فرار تهران پیداست، وحشت و هیجان بی‌نظیری را به بازیکنان القا می‌کند. طراحی این بازی با سایر اتاق‌های فرار متفاوت بوده و ضربان قلب شما را حسابی بالا و پایین می‌برد. مدت زمان این بازی ۶٠ دقیقه بوده و برای افراد بالای ۱۶ سال مجاز می‌باشد. این مجموعه در شهریار واقع شده و تا بحال بازی جیگاسو را به عنوان سناریوی خود ارایه داده است. ژانر اتاق فرار هیس وحشت و هیجان بوده و درجه سختی آن ۸ از ۱٠ می‌باشد. جیگاسو برای ۴ تا ۱٠ نفر طراحی شده و مدت زمان بازی آن ۹٠ دقیقه‌ای ترسناکترین اسکیپ روم است.

اتاق فرار اشطباح (اشتباه)

گروهی متخصص متشکل از 12 نفر از کسانی که در زمینه بازی و سرگرمی ، الکترونیک ، معماری و … تبحر دارند آن را طراحی و اجرا کرده اند. فقط افراد بالای 16 سال می‌‌توانند در این بازی‌‌ها شرکت کنند و مناسب کودکان نیست. در این بخش به رایج‌ترین پرسش‌های مربوط به اتاق فرار پاسخ داده شده است. روحیه همکاریتان را در حین بازی تقویت کنید و تا حد امکان به هم تیمی های خود روحیه بدهید تا معماها را بهتر و سریع تر حل کنید. اگر می خواهید ساعاتی خوش در کنار دوستانتان به دور از فضای مجازی و اینترنت داشته باشید در اتاق فرار می توانید گرمی و هیجان را به جمع خود بازگردانید .

توسط دکتر زادان فرخ

دکتر زادان فرخ متخصص قلب هستم